Badminton Cup 2016

Ano, vážení přátelé a kamarádi, i když je firma Inventi v mnohém inovativní a průkopnická, udržuje si své tradiční a stálé libůstky a zvláštnosti. Proto ani letos jsme nemohli vynechat uspořádání turnajového klání ve hře zvané badminton.

V úterý 10. 5. 2016 vypukl invenťácký badminton cup 2016. Pro nejmenovaného kolegu, badminton hrajeme ve sportovním centru Hamr Braník!, v Záběhlicích se hraje squash :-).

DSC_0005

Turnajový pavouk byl naplněný známými jmény, ale i mezi nováčky firmy se našli odvážlivci, kteří se bez bázně a hany pustili do souboje s favority. Zápasy to byly nelítostné.

DSC_0023 DSC_0029 DSC_0030

Tedy kromě dvou kolegyň, které si uspořádaly vlastní soutěž o nejdelší zápas a nejdelší výměnu nad sítí. Bravo, dámy, získáváte naše obdivy za nekonečnou trpělivost a neoblomnou vůli. Kdyby se po turnaji nešlo na společnou večeři, tak tam ty holky pinkají snad dodnes.

DSC_0012

Pokud jste zrovna nesledovali urputné zápolení na kurtu, stále bylo co obdivovat.

DSC_0037
Sličné invenťačky

Protože všichni postupně dostávali hlad, i Badminton Cup 2016 nalezl své vítěze.

DSC_0051
Stupně vítězů

Někteří si odnesli radost nad vítězstvím a jiní výzvu do dalších soubojů. Rozhodně se těšíme na další ročník, který už teď slibuje krvežíznivou odvetu.