Adam Frydrych: Invenťák, který se nebojí změn a jde za svými cíli

Adam se na prahu třicítky rozhodl radikálně změnit profesní dráhu. Opustil kariéru kuchaře a začal si hledat svou cestu do IT. To byl okamžik, kdy tvrdě narazil na realitu IT trhu a musel čelit předsudkům vůči člověku, který má sice chuť a touhu, ale nemá zkušenosti a odpovídající vzdělání. Cesty osudu ho přivedly až k branám Inventi.

Adam4

V průběhu jednotlivých kol pohovorů nás zaujala kombinace Adamova přístupu a jeho charakterových vlastností. I my jsme přirozeně sváděli vnitřní boj s nedostatkem znalostí a zkušeností, ale naštěstí jsme se nechali Adamem přesvědčit, že má dostat příležitost. Nabídli jsme mu účast na testing akademii, kde během dvou měsíců získal základy pro práci v testingu.

Během akademie se potvrdila správnost našeho rozhodnutí. Adam všem předvedl, jak důležitá je kombinace chuti se vzdělávat a zlepšovat ve všem, co člověk dělá, s tvrdou prací, bez které není posun kupředu možný. Když k tomu všemu přidáme Adamovu pověstnou skromnost, dostáváme obrázek člověka, který toho má ještě hodně před sebou.

Dnes, po necelých dvou letech, působí Adam jako agilní tester v T-Mobile, kde si vybudoval velice dobrou pověst. V rámci Inventi se podílí na přípravě a dokonce i výuce na Inventi testing akademii, kde kdysi sám začal svou cestu do IT.

Adam2

A jaký že je Adamův recept na úspěch? Nic menšího než obrovské nadšení, touha posouvat se stále dál a pokora, se kterou přistupuje ke každé příležitosti.

1 komentář: „Adam Frydrych: Invenťák, který se nebojí změn a jde za svými cíli

  1. Dobrý den,
    prečetl jsem si příběh o Adamovi a jako bych četl svůj budoucí (snad se mi to také podaří), 6 let kuchař v hiltonu, taky kolem třicítky, ale nyní nastal čas na změnu, chci se vrátit zpět k IT nejlépe programovaní IOS, Objective-C atd. Nyní hledám ruzné kurzy, jak se zdokonalit při práci. Nararazil jsem na Váš článek a je hrozně motivující, tak Vám děkuji a držte mi palce, třeba se někdy brzy setkáme! Pokud byste o něčem věděli, nějakých kurzech nebo praxi, tak dejte vědět, teprve začínám z knížek a na netu, ale budu rád za každou radu, co Adamovi pomohlo aby se vypracoval tam, kde je.
    S pozdravem Pavel Váhala.

Komentáře nejsou povoleny.